Image

Odwróć tablet
Ustaw widok pionowy

slidertest1.jpg
Image
ikona testPostprocesory & symulacja
Postprocesory NX CAM umożliwiają realistyczną symulację obróbki części w przestrzeni kinematyki 3D obrabiarki  w oparciu o kod NC z uwzględnieniem dynamiki osi maszyny.
ikona testTesty postprocesora
Przed wdrożeniem gotowej konfiguracji postprocesora i maszyny wirtualnej wykonywana jest obróbka detalu testowego na maszynie gdzie sprawdzane są poszczególne typy ruchów i cykle.

Postprocesory bez limitów
Nieograniczone funkcjonalności

Unikalna wizja
Naszym celem jest dostarczenie - na bazie naszego wieloletniego doświadczenia - optymalnego rozwiązania wyposażonego w dodatkowe funkcje i aplikacje automatyzujące pracę programisty i maszyny.

Doskonałe rozwiązania
Dostarczamy optymalne rozwiązania wykorzystujące pełne możliwości maszyny i sterowania. Nasze postprocesory pracują w Polsce, Niemczech, Słowenii, Szwecji, USA, Izraelu, Arabii Saudyjskiej...

Image

Wiedza ekspercka
Ciągle podnosimy nasze kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach u producentów maszyn, narzędzi i oprogramowania, co pozwala nam na dostarczeniu wysokiej jakości rozwiązań.

Ogromne doświadczenie
Członkowie naszego zespołu mają ponad 20-letnie doświadczenie w wdrożeniach postprocesorów do różnego rodzaju maszyn, robotów, drukarek o zróżnicowanych kinematykach i sterowaniach.

ikona testPełna dokumentacja
Dokumentacja technologiczna w fomie listy narzędzi czy operacji może być generowana jako uproszczona lub rozbudowana, która szczegółowo ilustruje etapy procesu.
ikona testProtokół odbioru

Postprocesory CNC na maszynie najpierw są wdrażane i uruchamiane, a na koniec zostaje podpisany przez obie strony techniczny protokół odbioru postprocesora.

Post Processors

Postprocesory

marka ico3Kodowanie i support
Postprocesorów
CAMdivision tworzy postprocesory do maszyn CNC, robotów i drukarek 3D z realistyczną symulacją ich pracy, które w pełni wykorzystują możliwości sterowania maszyny.

Autorskie aplikacje

marka ico3Implementacja
Twoich pomysłów
Tworzymy specjalne aplikacje i makra automatyzujące procesy modelowania, programowania obróbki, generowania dokumentacji technologicznej wg indywidualnych wymagań klienta.

Dokumentacja techniczna

marka ico3Rzetelna
Dokumentacja
Tworzymy profesjonalną dokumentację technologiczną z opisem poszczególnych operacji i narzędzi, które ilustrują kolejność procesu i są czytelne dla operatora maszyny.

NX CAM

marka ico3Twórz przyszłość
z NX CAM
NX CAM posiada specjalizowane aplikacje do programowania obrabiarek CNC typu frezarki, tokarki, wycinarki drutowe. Ponadto obsługuje również roboty, maszyny CMM i drukarki 3D.
ikona testSzybka aktualizacja
Dzięki specjalnej strukturze naszych aplikacji i postprocesorów aktualizacja do kolejnych nowych wydań NX CAM przebiega sprawnie i szybko. Korzystaj z nowych funkcji!
ikona testŚwiatowej klasy wsparcie
Specjalny Panel wsparcia technicznego - w języku polskim i angielskim - pozwala na sprawną komunikację z firmą i szybką reakcję na zgłaszane zagadnienia.
Post Processors

Formularz techniczny

marka ico3Zapytanie techniczne
Zapytaj o kompleksowe rozwiązanie
Jeśli szukasz postprocesora do konkretnego typu maszyny wypełnij krótki formularz kontaktowy. Wystarczą podstawowe dane, typ maszyny i rodzaj kinematyki maszyny. Skontaktujemy się w sprawie szczegółów i otrzymasz szybko ofertę na dany postprocesor wraz z wdrożeniem.

Zaufaj nam

marka ico3Skontaktuj się z nami
Przygotujemy dla ciebie ofertę
W sprawie wykonania postprocesora możesz również do nas zadzwonić lub napisać e-mail. Porozmawiamy wówczas wstępnie o rodzaju maszyny i wymaganiach technicznych lub zapytamy o to mailowo. Drogą mailową otrzymasz od nas ofertę na postprocesor do danej maszyny.

Formularz kontaktowy

Proszę podać imię i nazwisko!

Proszę podać poprawny adres e-mail!

Proszę podać telefon kontaktowy!

Invalid Input

Proszę zaakceptować!

Proszę zaznaczyć!